Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Paszkowszczyzna - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Dubicze Osoczne

Dubicze Osoczne(Paszkowszczyzna + 16 km)

1 150 000 zł614 m² 234,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Nieruchomość położona przy trasie wojewódzkiej nr 689, łączącej Bielsk Podlaski z Hajnówką. Miejsce pozwala na wygodny dostęp do regionalnych połączeń co ułatwia transport w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Niedźwiedzia

Sobolewo(Paszkowszczyzna + 49 km)

1 580 000 zł267 m² 5 917,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - sobolewo, gm. Grabówka Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Juchnowiec Kościelny(Paszkowszczyzna + 39 km)

3 099 000 zł445 m² 6 964,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 297 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Juchnowcu Kościelnym, przy głównej ulicy miejscowości (lipowa). Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 2300m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Portowa

Małaszewicze Małe,lubelskie

8 750 000 zł3 147 m² 2 780,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość adr - zlokalizowana na terenie woc Małaszewicze. Hala z gęstością obciążenia ogniowego powyżej 4000 mj / mkw. Hala dostosowana pod składowanie produktów.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, Aleja Jana Pawła II

Biała Podlaska,lubelskie

3 495 000 zł1 195 m² 2 924,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 545 m²

Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 1858/53 i pow. 1545 m , na której zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kuriany(Paszkowszczyzna + 46 km)

1 299 000 zł390 m² 3 330,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 137 m²

Atrakcyjna nieruchomość w Kurianach z potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym. Lokalizacja: kuriany, gmina Zabłudów (cicha i malownicza okolica) Powierzchnia działki: 3137.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Milejczyce

Milejczyce(Paszkowszczyzna + 21 km)

385 000 zł500 m² 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:995 m²

Niepowtarzalna okazja! Do nabycia budynek po byłej poczcie w miejscowości Milejczyce. Budynek jest murowany z cegły i pustaka. Budynek jest prawie w całości podpiwniczony, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Hajnówka(Paszkowszczyzna + 23 km)

2 699 000 zł1 000 m² 2 699 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 118 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący, który wcześniej był przeznaczony na halę targową. Wzdłuż południowej ściany hali znajduje się wiata zadaszona, pod którą była prowadzona drobna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Białowieża

Białowieża(Paszkowszczyzna + 41 km)

4 200 000 zł450 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Białowieża jedna z najbardziej unikalnych destynacji turystycznych w Polsce, bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Białowieskiej (unesco). Najważniejsze informacje Powierzchnia budynku: 450.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Hajnówka

Placówka,Hajnówka(Paszkowszczyzna + 23 km)

1 100 000 zł566 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szukasz gotowej bazy dla swojego biznesu bez czekania miesiącami na zgody urzędowe? Na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni 566 m , zlokalizowany w Hajnówce (woj. podlaskie). To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Paszkowszczyzna

Paszkowszczyzna,podlaskie

240 000 zł350 m² 685,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Budynek po szkole z 1936 roku zbudowany w miejscowym stylu ze zdrowych bali sosny bagiennej położony na ogrodzonej i zadrzewionej działce o powierzchni 0,7 ha oddalonej zaledwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij